Sunday, May 5, 2013

Nora Istrefi dhe Tuna superseksi në plazh! (foto+video)Nora Istrefi duket se po i shijon në maksimum këto ditë me diell. Ajo i është drejtuar menjëherë plazhit, e shoqëruar nga kolegia dhe mikja e saj, Tuna dhe i fejuari Roberti.
Format fizike të Norës duken perfekte, po ashtu edhe te Tunes, pare nga keto foto, te cilat jane publikuar nga Nora ne Instagram.

No comments:

Post a Comment