Friday, April 19, 2013

Shtatëzëna Kim shfaq ‘linjat’ trupore (Foto+Video)


Kim Kardashian ka shokuar të gjithë me imazhet e fundit të saj, ku ajo shfaqet në mbipeshë, por në lindjë të mirë pavarësisht faktit se po hyn në muajt e fundit të shtatzënisë.
Një fustan i ngushtë nga materiali i shtrëngueshëm me ngjyrë të gjelbër të ujit të detit ka qenë zgjedhja e Kim, që ka mahnitur gazetarët dhe botën e show-bizit.
Ka të tillë që e cilësojnë bukuroshen shtatzënë si tjet në formë edhe në shtatzëni, por ka edhe të tillë që besojnë se ajo është e mbipeshë.
Si mendoni ju, a duket Kim ashtu si jeni mësuar ta shihni?

No comments:

Post a Comment